T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE - Gülten Özaydın Çok Programlı Anadolu Lisesi

ÖĞRETMEN VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ

 

Öğrencilerimizin durumlarını aşağıdaki takvime göre detaylı olarak görüşebilirsiniz. Mevcut takvim dışında görüşme sağlanamayacaktır.

Tüm Liste İçin Tıklayınız.

meb_iys_dosyalar/34/15/752779/dosyalar/2018_10/05161225_VELY_YYRETMEN_GYRYYME_GYNLERY.pdf

2018-2019 1.DÖNEM VELİ -ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ            
  ÖĞRETMENİN ADI SOYADI BRANŞI GÜN SAAT
1 ABDURRAHİM  ŞAPUK ULAŞTIRM HİZ SALI 11:30-12:30
2 ADEM TAŞDEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SALI 14:30 15:10
3 ALİ GÜNDÜZ MATEMATİK.ÖĞR ÇARŞAMBA  11:10-11:50
4 ALİ ŞAFAK ÖZDEMİR MÜZİK PAZARTESİ 09:30-10:50
5 AYCAN KARCI TÜRKER YABANCI DİL ÇARŞAMBA  09:35- 10:15
6 AYKUT BİLGİN MATEMATİK.ÖĞR PAZARTESİ 11:10-11:50
7 BAHAR  KAYA MATEMATİK.ÖĞR PAZARTESİ 11:50- 12:30
8 BERİA BARDAKÇI MÜZİK  ÇARŞAMBA  11:10-11:50
9 BİLAL FIRAT ZEYDANLI YABANCI DİL PAZARTESİ 11:10- 11:50
10 BURHAN METE BEDEN EĞİTİMİ CUMA 09:35- 10:15
11 ÇAĞRI TÜRKMEN MUH.FİN. ÇARŞAMBA  09:35- 10:15
12 DİLA DENİZ AĞZIPAK ALMANCA ÖĞR. ÇARŞAMBA  09:30- 10:30
13 ECE ÇOBANOĞLU YABANCI DİL ÇARŞAMBA  11:10- 11:50
14 ELİF KARAYANIZ BİYOLOJİ ÖĞR. CUMA 11:10- 11:50
15 ERCAN AYDIN MUH.FİN. PERŞEMBE 11:10-11:50
16 ESMA EĞRİBACAK MUH.FİN. ÇARŞAMBA  11:50- 12:30
17 FATİH MEHMET BALİ COĞRAFYA ÖĞR. PAZARTESİ 11:40- 12:30
18 FERİDUN ÜLKER BÜRO YÖNETİMİ PAZARTESİ 10:15- 11:55
19 GÜL YAĞICI BİYOLOJİ ÖĞR. CUMA 11:10- 11:50
20 GÜLÇİN CANİK ŞİMŞEK KİMYA ÖĞR. CUMA 11:10- 12:30
21 GÜLSEN KARAHMETOĞLU FİZİK ÖĞR SALI 09:15- 10:15
22 HAKAN OK BİYOLOJİ ÖĞR. PERŞEMBE 08:40- 10:40
23 HATİCE ŞENTÜRK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PAZARTESİ 11:50-12:30
24 HAVA BÜYÜKDERECİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÇARŞAMBA  10:15-10:55
25 HIDIR OLGUN TARİH ÖĞR. ÇARŞAMBA  09:40-10:20
26 İBRAHİM TUNCEL YABANCI DİL PERŞEMBE 10:15- 10:55
27 İRFAN ÇAĞLAR BOL BEDEN EĞİTİMİ PAZARTESİ 09:30- 10:30
28 KAMİL AKTAŞ MATEMATİK.ÖĞR PERŞEMBE 11:10-11:50
29 LATİF YERLİ TARİH ÖĞR. PERŞEMBE 09:35- 10:15
30 MEDİHA EKİNCİ MATEMATİK.ÖĞR CUMA 09:35- 10:15
31 MEHMET EMİN MASMAS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SALI 11:50- 12:30
32 MELİSA DEMİRCİ BİYOLOJİ ÖĞR. PAZARTESİ 11:10- 11:50
33 MUAMMER KARADAŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SALI 10:15-10:55
34 MUSA KAÇMAZ PAZARLAMA ÖĞR. SALI 10:15-10:55
35 MUZAFFER ŞAN MATEMATİK.ÖĞR SALI 09:30-10:50
36 NAİLE AKBAŞ FELSEFE ÖĞR. PAZARTESİ 11:50- 12:00
37 NAİME GÖK TARİH ÖĞR. ÇARŞAMBA  09:35- 10:55
38 NECATİ KARADAŞ MATEMATİK.ÖĞR PAZARTESİ 11:10-11:50
39 NESLİHAN YILDIZ MATEMATİK.ÖĞR ÇARŞAMBA  11:10-11:50
40 NEŞE AYTAÇ FELSEFE ÖĞR. SALI 11:50- 12:30
41 NİHAN ACUN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI CUMA 11:10- 12:30
42 ONUR AKAY YABANCI DİL CUMA 11:10- 11:50
43 ONUR UZER MUH.FİN. SALI 11:10-12:30
44 ÖZKAN DAŞHAN COĞRAFYA ÖĞR. ÇARŞAMBA  11:00- 12:30
45 ÖZKAN OKTAY TARİH ÖĞR. ÇARŞAMBA  09:35- 10:55
46 ÖZLEM BİLGİÇ TANKAZ YABANCI DİL PERŞEMBE 11:50- 12:30
47 ÖZNUR ÇELEBİ  DİNKÜLTÜRÜ PAZARTESİ 10:15-10:55
48 RABİA KUYUCU DİNKÜLTÜRÜ PAZARTESİ 09:35- 10:55
49 RUKİYE UÇAR YABANCI DİL PERŞEMBE 09:35-11:00
50 SADİ BAŞ FİZİK ÖĞR SALI 09:35- 10:15
51 SADULLAH OĞUZ COĞRAFYA ÖĞR. PERŞEMBE 11:10- 11:50
52 SEBAHATTİN MURAT HALICI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SALI 09:30- 10:30
53 SEHER ATAGÜN KİMYA ÖĞR. CUMA 08:40- 09:20
54 SELÇUK BERBER TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PAZARTESİ 10:15-11:30
55 SERAP DURUR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PERŞEMBE 10:15-11:30
56 SEVGİ YALAVUZ DİNKÜLTÜRÜ PAZARTESİ 10:15-10:55
57 SEVİM HEKİMHAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÇARŞAMBA  08:40- 09:20
58 SIDIKA ERDEM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SALI 11:10- 11:50
59 SİBEL ÇAVUŞ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI PAZARTESİ 11:50-12:30
60 TUBA FİDANBOY BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ PERŞEMBE 10:15-10:55
61 TUĞBA AKBULUT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SALI 11:10-11:50
62 YUSUF DİNÇ BEDEN EĞİTİMİ  SALI 11:00-12:00
63 YÜCEL BOZKURT ALMANCA ÖĞR. PERŞEMBE 09:30- 10:30
64 ZELİHA SALDUZ ULAŞTIRM HİZ ÇARŞAMBA  10:30- 11:30
65 ZEYNEP YALÇINKAYA MATEMATİK.ÖĞR CUMA 09:30-10:50
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.10.2018 - Güncelleme: 05.10.2018 16:12 - Görüntülenme: 324
  Beğen | 1  kişi beğendi